• 👇 DOPLŇUJÚCE VOĽBY DO RADY ŠKOLY PRI ZŠ s MŠ JÁNA LAJČIAKA 👇

V súlade so Zákonom č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Vyhlášky Ministerstva školstva SR č. 291/2004 Z. z., ktorou sa určujú podrobnosti o spôsobe ustanovenia orgánov školskej samosprávy, o ich zložení, o ich organizačnom a finančnom zabezpečení, sa dňa 22. septembra 2023 uskutočnili doplňujúce voľby člena Rady školy za pedagogických zamestnancov ZŠ s nasledujúcimi výsledkami:

1. Ing. Miroslava Dechtárová (6 hlasov)
            2. PaedDr. Lucia Porubčanská (3 hlasy)
            3. Mgr. Jana Mikušová (2 hlasy)
            4. Mgr. Zuzana Frisová (1 hlas)

Prítomných bolo 12 pedagogických zamestnancov.

•            🍀 SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2023/2024 🍀
          • 🍀 SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2023/2024 🍀

• Po letných prázdninách sme začali nový školský rok jeho slávnostným otvorením v priestoroch telocvične školy. Po úvodných slovách pani riaditeľky sa žiakom, rodičom, pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom prihovoril aj starosta obce p. Pokrievka. Osobitne privítal nových prvákov, ktorí sa tak stali naozajstnými "školákmi" 👦👧👩.

Počas celého školského roka všetkým žiakom prajeme veľa príjemných chvíľ pri učení sa, objavovaní doteraz nepoznaného a stretnutiach so spolužiakmi, učiteľmi a ostatnými zamestnancami školy 🍀.