• 🎄 Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2024🎇✨

Základná škola s materskou školou Jána Lajčiaka v Pribyline praje pokojné prežitie vianočných sviatkov 🎄 a šťastný nový rok 2024 🍀 všetkým žiakom a ich rodičom a starým rodičom, zamestnancmom školy, zamestnancom obecného zastupiteľstva a obyvateľom obce Pribylina 🏫.

• ❗ PRERUŠENIE VYUČOVANIA ❗

Na základe usmernenia RÚVZ v Liptovskom Mikuláši a súhlasu zriaďovateľa OÚ Pribylina je kvôli vysokej chorobnosti žiakov prerušené vyučovanie od 13.12.2023 (streda) do 15.12.2023 (piatok).

• 🎄 Prípravy na najkrajší sviatok v roku - VIANOCE v 4. ročníku 🎄

Vianoce ✨ už klopú na dvere a žiaci 4. triedy sa na ne veľmi tešia 🤩. K prípravám na Vianoce patrí aj pečenie koláčikov 🥯, preto sme sa spoločne rozhodli pripraviť si tradičné vianočné pečivo. Počas záujmového útvaru Z každého rožku trošku, sme upiekli a vyzdobili medovníčky i linecké koláčiky. Pečenie a zdobenie nám išlo od ruky. Už sa tešíme, ako ich budeme rozdávať našim blízkym 🎁.

(Mgr. Jana Mikušová)

• 🎅 👼  Sv. Mikuláš - patrón detí  🤶
          • 🎅 👼 Sv. Mikuláš - patrón detí 🤶

Dnes na sviatok sv. Mikuláša sa naši tretiaci ujali úlohy rozdať s čertom, anjelom a sobom 🎁🎁🎁 dobrým žiakom našej školy. Zastavili sa vo všetkých triedach, zaspievali pesničku o Mikulášovi 🎵 a ponúkli dobré deti cukríkmi 🍬🍬🍬.

• 👉 Podpora pomáhajúcich profesií 3 (POP 3) 👇

V rámci národného projektu Podpora pomáhajúcich profesií 3 sú v šk. roku 2023/2024 v ZŠ s MŠ Jána Lajčiaka v Pribyline finančne podporené nasledovné pracovné pozície:

• pedagogcký asistent
            • pomocný vychovávateľ v MŠ